Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wysiadł z auta z poderżniętym gardłem. 24-letni zabójca zatrzymany

Utworzony przez normalny w dziwnym świecie, 8 lipca 2014 r. o 13:49
he he he he wy macie wodogłowie jaki ku... Syn komendanta nie wiecie o kogo chodzi a piszecie ze go znacie Zaaal
Jak to nie wiem. Toż to niedorobiony Michałek. Z tym wodogłowiem to ktoś miał rację. Michałek nie to że szpetny jak Tołdi to jeszcze głowę ma nieforemną, taką dużą jakby była z wodogłowiem. Za sam ryj będą cwela pod celą cwelić w tyłeczek.Co do jedzenia gówna to nie wiem, nie widziałem ale słuchy chodziły że miał nierówno pod sufitem więc jak najbardziej mógł Michaś wpier***ać to gówno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz powiec mi jedno co zrobisz lub napiszesz jak okaże się ze to nie on jest winny?Czy bedziesz tak samo cwany i mądry patrząc mu w oczy po tym jak tu na forum publicznym go oskarżasz i wyzywasz?Czy wtedy przyznasz ze masz wodogłowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A teraz powiec mi jedno co zrobisz lub napiszesz jak okaże się ze to nie on jest winny?Czy bedziesz tak samo cwany i mądry patrząc mu w oczy po tym jak tu na forum publicznym go oskarżasz i wyzywasz?Czy wtedy przyznasz ze masz wodogłowie?
Jak to niewinny??? Przecież to ścierwo i bydlę  przyznało się do morderstwa człowieka!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to niewinny??? Przecież to ścierwo i bydlę  przyznało się do morderstwa człowieka!!!
Ale piszę że to syn komendanta,sprawa się sama wymydli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to  prawda że ten oskarżony  Michał  to był gej i często w lesie dawał tyłka chłopakom i innym starym dziadom? Czy to prawda że Michał  żadnemu facetowi nie odmówił sexu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...